Використання цієї вікі-бібліотеки
Цю вікі-бібліотеку можна використовувати для обміну знаннями, результатами мозкового штурму, спільної роботи групи над проектом, створення технічного посібника, енциклопедії або просто для записування щоденної інформації в легкодоступному та настроюваному форматі.

Редагування сторінок
Для редагування сторінки клацніть піктограму Змінити сторінку у верхній частині сторінки. Щоб переглянути всі доступні команди, перейдіть на вкладку Сторінка. Під час редагування на сторінці можна вводити текст або додавати таблиці й рисунки. Для завершення редагування натисніть кнопку Зберегти у верхній частині сторінки. У разі закриття сторінки під час редагування відобразиться запит на збереження змін.

Створення вікі-посилань
Щоб створити у вікі-бібліотеці посилання на іншу сторінку, слід указати ім'я цієї сторінки в подвійних дужках. Під час введення символів [[ відображатимуться пропозиції з назвами сторінок, які починаються із введених символів. Вибрати одну з цих сторінок можна за допомогою клавіш зі стрілками або миші. Також можна ввести нове ім'я. Якщо ввести нове ім'я, буде створено посилання на сторінку, якої ще немає. Наприкінці посилання слід ввести символи ]]. Для створення посилання на сторінку у вкладеній папці або на елемент в іншому списку натисніть клавішу табуляції, щоб додати вибраний запропонований елемент до посилання, не закриваючи його.

Окрім посилань на сторінки, можна створювати посилання на інші об'єкти на сайті SharePoint. Ось кілька прикладів посилань:
[[Собаки]]: посилання на сторінку з назвою "Собаки" в тій самій папці.
[[Тварини/Собаки]]: посилання на сторінку з назвою "Собаки" у вкладеній папці, яка має назву "Тварини".
[[Список:Оголошення/Вітаємо]]: посилання на елемент з назвою "Вітаємо" у списку "Оголошення" на цьому сайті.

Щоб створити посилання на сторінку, яке містить не назву сторінки, а інший текст, додайте символ вертикальної риски (|) після імені сторінки та введіть після нього текст для відображення. Наприклад, введіть [[Домашня сторінка|Головна сторінка]], щоб створити посилання з текстом "Головна сторінка", яке посилається на сторінку "Домашня сторінка".

Для відображення подвійних квадратних дужок (відкривних або закривних) без створення посилання слід перед подвійними дужками додати подвійну зворотну скісну риску. Наприклад, [[ або ]].

Створення сторінок
Є два основні способи створення нової сторінки у вікі-бібліотеці:
  1. Створити посилання на сторінку, яка не існує, і перейти за посиланням, щоб створити сторінку:
    це рекомендований спосіб, оскільки користувачам легше знайти сторінку, якщо вона зв'язана з іншою. Посилання на сторінки, які не існують, підкреслені пунктирною лінією.

  2. Створити сторінку, не зв'язану з іншими сторінками:
    у меню Дії сайту виберіть пункт Створити сторінку. Відобразиться запит на введення назви, після чого сторінку буде створено в поточній вікі-бібліотеці.

Керування вікі-бібліотекою
Сторінками у вікі-бібліотеці можна керувати, вибравши посилання Переглянути всі сторінки, яке відображається на вкладці Сторінка кожної сторінки в бібліотеці.

Відновлення сторінки
Якщо потрібно відновити попередню версію сторінки, на вкладці Сторінка у верхній частині сторінки виберіть елемент Попередні версії. Після цього можна вибрати будь-яку версію на панелі швидкого запуску, щоб побачити, який вигляд мала сторінка раніше. Якщо потрібно відновити певну версію, виберіть її та натисніть на панелі інструментів кнопку Відновити цю версію.

Перегляд вхідних посилань
Щоб переглянути, які сторінки посилаються на поточну сторінку, виберіть елемент Вхідні посилання у верхній частині сторінки. Буде відображено всі сторінки, які посилаються на цю сторінку.


Для отримання додаткових відомостей про використання вікі-бібліотек, створених на основі програми Microsoft SharePoint Foundation, натисніть кнопку "Довідка" на будь-якій сторінці програми Microsoft SharePoint Foundation.
Центр надання адміністративних послуг Мереф’янської громади
адреса: Харківська обл., м. Мерефа, вул. Культури, 2б
Веб-сайт ЦНАП: cnap.merefaotg.gov.ua
Facebook: Наша група Телефон: (057) 748-45-45 E-mail: cnap.merefa@ukr.net